Přejít na obsah
Deratizace, desinsekce, desinfekce v Praze a Středních Čechách
+420 603 801 453 broucektomas@seznam.cz
Kalkulace zdarma

Hubení vos a sršňů

Zavoláme Vám zpět

Nezastihli jste nás? Nechte nám zde své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět.

Vosa má charakteristické rysy: žluté a černé pruhy na zadečku. Vosy 15 mm: královny jsou rozpoznatelně větší. Maximální délka života je 1 rok. Aktivita roste s teplotou. Nebezpečí bodnutí je vysoké, zvlášť pokud se vosy cítí ohroženy nebo jsou zachyceny v tkanině, bodnutí jsou bolestivá a velmi nebezpečná pro citlivé osoby, vosy mohou bodnout opakovaně.

Sršni mají charakteristické rysy: žluté a černé pruhy na zadečku. Velikost je cca 24 mm, královna je větší. Délka života je 1 rok. Aktivita roste s teplotou. Nebezpečí bodnutí je vysoké, zvlášť pokud se sršni cítí ohroženy nebo jsou zachyceny v tkanině, bodnutí jsou bolestivá a velmi nebezpečná pro citlivé osoby, sršni mohou bodnout opakovaně.

Hubení probíhá insekticidním prachem, který se do hnízda dostává pod velkým tlakem, tzn. že se rozšíří do celého hnízda i když je těžko přístupné. V případě nepovedení zásadu na poprvé je v ceně i opakovaný zásah – záruka na vyhubení. Účinnost popraše je dva roky. Je možné provádět zákrok i ve výškách.