Přejít na obsah
Deratizace, desinsekce, desinfekce v Praze a Středních Čechách
+420 603 801 453 broucektomas@seznam.cz
Kalkulace zdarma

Často kladené otázky

Zavoláme Vám zpět

Nezastihli jste nás? Nechte nám zde své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět.

Jak se zbavit mravenců?

Mravenci se do domu či bytu dostávají z venkovních ploch nebo si udělají hnízdo přímo v bytě nebo v domě. Používáním sprejů se pouze rozeženou a udělají si hnízdo někde jinde. Deratizační firma pomocí speciálních gelů nebo požerové nástrahy vyhubí celé hnízdo.

Jak se zbavit mravenců farao?

Mravenci farao mají hnízda přímo v bytě či domě, spreje pouze tyto mravence rozeženou a zatlačí, to znamená, že si svá hnízda udělají jinde a je obtížnější jejich vyhubení. Deratizační firma pomocí speciálních gelů nebo požerové nástrahy vyhubí celé hnízdo.

Jak se zbavit rusa domácího?

Rus domácí si dělá hnízda v těžko přístupných místech pro člověka, spreje je pouze zatlačí a rozmnoží se v okolních bytech. Je nutné zásah proti rusu udělat v celém vchodě domu, jinak není možné se ho zbavit. Použitím speciální požerové nástrahy se vyhubí celé hnízdo.

Jak se zbavit štěnice?

Štěnice postelní je v dnešní době rozšířena v hojném počtu. Hnízda si dělá v okolí postelí, aby neměla dalekou cestu v noci k potravě. Hubení štěnic je obtížné, postřik se provádí v celém zasaženém objektu, v případech silného zamoření je nutné použití dýmovnice.

Jak se zbavit myší a potkanů?

Monitoringem zasaženého objektu deratizační firma určí, jak je třeba postupovat. Nejčastěji položí návnady do deratizačních stanic a po několika kontrolách je možné zjistit jak je hlodavec rozmnožený a jak často nebo jakým způsobem bude potřeba zamořený objekt spravovat dále.

Jak se zbavit vos a sršňů?

Vosy a sršni svá hnízda velmi často staví v zateplení domů nebo v různých dírách. Deratizační firma pomocí tlakového poprašovače aplikuje insekticidní prášek do vchodu do hnízda, který funguje kontaktně. Tak se vyhubí i jedinci, kteří přes den jsou mimo hnízdo. Tento prášek funguje dlouhodobě (až 2 roky) tzn., že v tomto místě už si tento hmyz hnízdo neudělá.